Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > Elektriskie, speciālie drošinātāji > 3.6WDFHO100
Pieprasīt citātu
Latviešu
3.6WDFHO100
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    3.6WDFHO100
  • Apraksts
    FUSE 3.6KV 100AMP 2" MOTORSTART
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - AC
    3.6kV
  • Izmērs / Izmēri
    2.007" Dia x 10.000" L (51.00mm x 254.00mm)
  • Sērija
  • Reakcijas laiks
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
  • Citi vārdi
    3-6WDFHO100
  • Darbības temperatūra
  • Montāžas tips
    Holder
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Kušanas temperatūra I²t
    9500
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Drošinātāju tips
    Cartridge
  • Iespējas
  • DC aukstā pretestība
    2.87 mOhms
  • Pašreizējais vērtējums
    100A