Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > Elektriskie, speciālie drošinātāji > 12THLEJ80
Pieprasīt citātu
Latviešu
12THLEJ80
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    12THLEJ80
  • Apraksts
    FUSE 12KV 80A 2.5"DIN
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - AC
    12kV
  • Izmērs / Izmēri
    2.638" Dia x 11.500" L (67.00mm x 292.00mm)
  • Sērija
  • Reakcijas laiks
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Cartridge, Non-Standard
  • Darbības temperatūra
  • Montāžas tips
    Holder
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Kušanas temperatūra I²t
    7900
  • Ražotāja standarta svina laiks
    5 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Drošinātāju tips
    Cartridge
  • Iespējas
    Indicating
  • DC aukstā pretestība
    7.81 mOhms
  • Pašreizējais vērtējums
    80A