Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > PWR263S-35-R400F
Pieprasīt citātu
Latviešu
6811992PWR263S-35-R400F attēlsBourns, Inc.
PWR263S-35-R400F
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
300+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    PWR263S-35-R400F
  • Apraksts
    RES 0.4 OHM 1% 35W D2PAK
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    D2PAK
  • Izmērs / Izmēri
    0.398" L x 0.409" W (10.10mm x 10.40mm)
  • Sērija
    PWR263S-35
  • Pretestība
    400 mOhms
  • Jauda (vatos)
    35W
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    7 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.192" (4.88mm)
  • Iespējas
    Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    400 mOhms ±1% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Thick Film