Mājas > Produkti > Potenciometri, maināmie rezistori > Trimmera potenciometri > PVC6M100C01B00
Pieprasīt citātu
Latviešu
3542PVC6M100C01B00 attēlsBourns, Inc.
PVC6M100C01B00
  • Daļas numurs
    PVC6M100C01B00
  • Apraksts
    TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN TOP
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±10%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    Square - 0.272" x 0.272" Face x 0.205" H (6.90mm x 6.90mm x 5.20mm)
  • Pretestība
    10 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Detalizēts apraksts
    10 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Ceramic 1 Turn Top Adjustment