Mājas > Produkti > Potenciometri, maināmie rezistori > Trimmera potenciometri > PVC6G253A01B00
Pieprasīt citātu
Latviešu
2135178PVC6G253A01B00 attēlsBourns, Inc.
PVC6G253A01B00
  • Daļas numurs
    PVC6G253A01B00
  • Apraksts
    TRIMMER 25K OHM 0.5W PC PIN SIDE
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / RoHS neatbilst prasībām
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±10%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    Rectangular - 0.315" x 0.272" Face x 0.315" H (8.00mm x 6.90mm x 8.00mm)
  • Pretestība
    25 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    Lead free / RoHS non-compliant
  • Detalizēts apraksts
    25 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Ceramic 1 Turn Side Adjustment