Mājas > Produkti > Potenciometri, maināmie rezistori > Trimmera potenciometri > PVC6D200C01B00
Pieprasīt citātu
Latviešu
6604830PVC6D200C01B00 attēlsBourns, Inc.
PVC6D200C01B00
  • Daļas numurs
    PVC6D200C01B00
  • Apraksts
    TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN TOP
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±10%
  • Izbeigšanās stils
    PC Pins
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    Square - 0.272" x 0.272" Face x 0.205" H (6.90mm x 6.90mm x 5.20mm)
  • Sērija
    PVC6
  • Pretestības materiāls
    Ceramic
  • Pretestība
    20 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
  • Turnu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Detalizēts apraksts
    20 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Ceramic 1 Turn Top Adjustment