Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > PM1008-R27K-RC
Pieprasīt citātu
Latviešu
5421131PM1008-R27K-RC attēlsBourns, Inc.
PM1008-R27K-RC
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    PM1008-R27K-RC
  • Apraksts
    FIXED IND 270NH 500MA 750 MOHM
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±10%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    1008 (2520 Metric)
  • Izmērs / Izmēri
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    PM1008
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    45 @ 100MHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    1008 (2520 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Ceramic
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    25MHz
  • Induktivitāte
    270nH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.071" (1.80mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    600MHz
  • Detalizēts apraksts
    270nH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 750 mOhm 1008 (2520 Metric)
  • DC pretestība (DCR)
    750 mOhm
  • Pašreizējais vērtējums
    500mA