Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > PM0603G-R12J
Pieprasīt citātu
Latviešu
PM0603G-R12J
  • Daļas numurs
    PM0603G-R12J
  • Apraksts
    FIXED IND 120NH 50MA 500 MOHM
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tips
    Multilayer
  • Tolerance
    ±5%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0603 (1608 Metric)
  • Izmērs / Izmēri
    0.065" L x 0.041" W (1.65mm x 1.05mm)
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Sērija
    PM0603G
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    15 @ 25MHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0603 (1608 Metric)
  • Citi vārdi
    PM0603GR12J
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Ferrite
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    25MHz
  • Induktivitāte
    120nH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.047" (1.20mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    205MHz
  • Detalizēts apraksts
    120nH Shielded Multilayer Inductor 50mA 500 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
  • DC pretestība (DCR)
    500 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    50mA