Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > PTC atiestatāmie drošinātāji > MF-RX185/72-0
Pieprasīt citātu
Latviešu
4683504MF-RX185/72-0 attēlsBourns
MF-RX185/72-0
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MF-RX185/72-0
  • ECAD modelis
  • Spriegums - maks
    72V
  • Tips
    Polymeric
  • Laiks līdz ceļojumam
    12.6s
  • Biezums (Maks.)
  • Izmērs / Izmēri
    0.701" L x 0.122" W (17.80mm x 3.10mm)
  • Sērija
    Multifuse®, MF-RX/72
  • Pretestība - pēcbrauciens (R1) (maksimālais skaits)
    190 mOhms
  • Izturība - sākotnējā (Ri) (min)
    80 mOhms
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Disc
  • Citi vārdi
    MF-RX185/72
    MF-RX185/72-ND
    MFRX185720
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    5 Weeks
  • Vadošā atstarpe
    0.201" (5.10mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.902" (22.90mm)
  • Detalizēts apraksts
    Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 1.85A Ih Through Hole Radial, Disc
  • Pašreizējais - ceļojums (tas)
    3.7A
  • Pašreizējais - maksimālais
    40A
  • Pašreizējais - Hold (Ih) (maksimālais)
    1.85A