Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > PTC atiestatāmie drošinātāji > MF-RX065/72-0
Pieprasīt citātu
Latviešu
931617MF-RX065/72-0 attēlsBourns, Inc.
MF-RX065/72-0
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MF-RX065/72-0
  • Apraksts
    PTC RESET FUSE 72V 650MA RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - maks
    72V
  • Tips
    Polymeric
  • Laiks līdz ceļojumam
    5.3s
  • Biezums (Maks.)
  • Izmērs / Izmēri
    0.382" Dia x 0.122" T (9.70mm x 3.10mm)
  • Sērija
    Multifuse®, MF-RX/72
  • Pretestība - pēcbrauciens (R1) (maksimālais skaits)
    720 mOhms
  • Izturība - sākotnējā (Ri) (min)
    270 mOhms
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Disc
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    5 Weeks
  • Vadošā atstarpe
    0.201" (5.10mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.598" (15.20mm)
  • Detalizēts apraksts
    Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 650mA Ih Through Hole Radial, Disc
  • Pašreizējais - ceļojums (tas)
    1.3A
  • Pašreizējais - maksimālais
    40A
  • Pašreizējais - Hold (Ih) (maksimālais)
    650mA