Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > PTC atiestatāmie drošinātāji > MF-R055/90U-2
Pieprasīt citātu
Latviešu
2657907MF-R055/90U-2 attēlsBourns, Inc.
MF-R055/90U-2
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
3000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MF-R055/90U-2
  • Apraksts
    PTC RESET FUSE 90V 550MA RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - maks
    90V
  • Tips
    Polymeric
  • Laiks līdz ceļojumam
    28s
  • Biezums (Maks.)
  • Izmērs / Izmēri
    0.429" Dia x 0.142" T (10.90mm x 3.60mm)
  • Sērija
    Multifuse®, MF-R/90
  • Pretestība - pēcbrauciens (R1) (maksimālais skaits)
    2 Ohms
  • Izturība - sākotnējā (Ri) (min)
    450 mOhms
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Disc
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    5 Weeks
  • Vadošā atstarpe
    0.201" (5.10mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.657" (16.70mm)
  • Detalizēts apraksts
    Polymeric PTC Resettable Fuse 90V 550mA Ih Through Hole Radial, Disc
  • Pašreizējais - ceļojums (tas)
    1.1A
  • Pašreizējais - maksimālais
    10A
  • Pašreizējais - Hold (Ih) (maksimālais)
    550mA