Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > PTC atiestatāmie drošinātāji > MF-R015/600-F-2
Pieprasīt citātu
Latviešu
1703839MF-R015/600-F-2 attēlsBourns, Inc.
MF-R015/600-F-2
  • Daļas numurs
    MF-R015/600-F-2
  • Apraksts
    PTC RESET FUSE 250V 150MA RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - maks
    250V (600V Int)
  • Tips
    Polymeric
  • Laiks līdz ceļojumam
    5s
  • Biezums (Maks.)
  • Izmērs / Izmēri
    0.532" L x 0.236" W (13.50mm x 6.00mm)
  • Sērija
    Multifuse®, MF-R/600
  • Pretestība - pēcbrauciens (R1) (maksimālais skaits)
    22 Ohms
  • Izturība - sākotnējā (Ri) (min)
    7 Ohms
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Disc
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.496" (12.60mm)
  • Detalizēts apraksts
    Polymeric PTC Resettable Fuse 250V (600V Int) 150mA Ih Through Hole Radial, Disc
  • Pašreizējais - ceļojums (tas)
    300mA
  • Pašreizējais - maksimālais
    3A
  • Pašreizējais - Hold (Ih) (maksimālais)
    150mA