Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > CW100505-R12J3
Pieprasīt citātu
Latviešu
6617373CW100505-R12J3 attēlsBourns, Inc.
CW100505-R12J3
  • Daļas numurs
    CW100505-R12J3
  • Apraksts
    FIXED IND 120NH 110MA 2.66 OHM
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±5%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0402 (1005 Metric)
  • Izmērs / Izmēri
    0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    CW100505
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    20 @ 150MHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0402 (1005 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Ceramic
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    150MHz
  • Induktivitāte
    120nH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.024" (0.60mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    1.1GHz
  • Detalizēts apraksts
    120nH Unshielded Wirewound Inductor 110mA 2.66 Ohm 0402 (1005 Metric)
  • DC pretestība (DCR)
    2.66 Ohm
  • Pašreizējais vērtējums
    110mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
CW100505-R10J3
CW100505-R10J3
Apraksts: FIXED IND 100NH 120MA 2.52 OHM
Ražotāji: Bourns, Inc.
Noliktavā
CW1320
Apraksts: RF ANT 153MHZ WHIP STR NMO BASE
Ražotāji: Laird Technologies - Antennas
Apraksts: RF ANT 144MHZ WHIP STR NMO BASE