Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > CRM2010-FX-R047ELF
Pieprasīt citātu
Latviešu
6602902CRM2010-FX-R047ELF attēlsBourns, Inc.
CRM2010-FX-R047ELF
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
8000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    CRM2010-FX-R047ELF
  • Apraksts
    RES 0.047 OHM 1% 1W 2010
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    2010
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
  • Sērija
    CRM2010
  • Pretestība
    47 mOhms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    2010 (5025 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.028" (0.70mm)
  • Iespējas
    Current Sense
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    47 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Thick Film