Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > CRL2512-FW-R470ELF
Pieprasīt citātu
Latviešu
6154669CRL2512-FW-R470ELF attēlsBourns, Inc.
CRL2512-FW-R470ELF
  • Daļas numurs
    CRL2512-FW-R470ELF
  • Apraksts
    RES 0.47 OHM 1% 1W 2512
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
  • Pretestība
    470 mOhms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.028" (0.70mm)
  • Detalizēts apraksts
    470 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thick Film