Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > CRL0603-JW-R200ELF
Pieprasīt citātu
Latviešu
7053816CRL0603-JW-R200ELF attēlsBourns, Inc.
CRL0603-JW-R200ELF
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    CRL0603-JW-R200ELF
  • Apraksts
    RES 0.2 OHM 5% 1/10W 0603
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0603
  • Izmērs / Izmēri
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Pretestība
    200 mOhms
  • Jauda (vatos)
    0.1W, 1/10W
  • Iepakojums / lieta
    0603 (1608 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.022" (0.55mm)
  • Detalizēts apraksts
    200 mOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film