Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - taisngrieži - vieni > CD214A-R1800
Pieprasīt citātu
Latviešu
714567CD214A-R1800 attēlsBourns, Inc.
CD214A-R1800
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
15000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    CD214A-R1800
  • Apraksts
    DIODE GEN PURP 800V 1A SMAJ
  • ECAD modelis
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    1V @ 1A
  • Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais)
    800V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SMAJ (DO-214AC)
  • Ātrums
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    DO-214AC, SMA
  • Darba temperatūra - savienojums
    -55°C ~ 175°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Diode tips
    Standard
  • Detalizēts apraksts
    Diode Standard 800V 1A Surface Mount SMAJ (DO-214AC)
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    5µA @ 800V
  • Pašreizējais - vidējais labojums (Io)
    1A
  • Ietilpība @ Vr, F
    12pF @ 4V, 1MHz