Mājas > Produkti > Kabeļi, vadi > Fiber Optic Kabeļi > FI4D036PKA
Pieprasīt citātu
Latviešu
FI4D036PKA
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    FI4D036PKA
  • Apraksts
    FI DN_TB OM4 36F OFNP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
  • ECAD modelis
  • Sērija
  • Citi vārdi
    BEL32073
  • Detalizēts apraksts
    Fiber Optic Cable
FI4D024P9A
FI4D024P9A
Apraksts: FI DN_TB OM4 24F OFNP
Ražotāji: Belden
FI4D036PK
FI4D036PK
Apraksts: FI DN_TB OM4 36F OFNP UNI_12F