Mājas > Produkti > Kabeļi, vadi > Fiber Optic Kabeļi > FDSD036LJY
Pieprasīt citātu
Latviešu
FDSD036LJY
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    FDSD036LJY
  • Apraksts
    FD DN_TB OS2 36F LSZH
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
  • ECAD modelis
  • Sērija
  • Citi vārdi
    BEL31607
  • Detalizēts apraksts
    Fiber Optic Cable
FDSD0412-H-2R2M=P3
FDSD0412-H-2R2M=P3
Apraksts: FIXED IND 2.2UH 2.8A 84 MOHM SMD