Mājas > Produkti > Barošanas bloki - dēļu montāža > DC DC pārveidotāji > SIP301.8LT
Pieprasīt citātu
Latviešu
SIP301.8LT
  • Daļas numurs
    SIP301.8LT
  • Apraksts
    DC DC CONVERTER 1.8V 11W
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    1.8V
  • Spriegums - ieeja (min)
    3V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    3.6V
  • Tips
    Non-Isolated PoL Module
  • Izmērs / Izmēri
    2.50" L x 0.25" W x 0.55" H (63.5mm x 6.4mm x 14.0mm)
  • Sērija
    SIP 300
  • Jauda (vatos)
    11W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    11-SIP Module
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 65°C
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Iespējas
    Remote On/Off, OCP, SCP
  • Efektivitāte
    82%
  • Detalizēts apraksts
    Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.8V 6A 3V - 3.6V Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    6A
  • Kontroles funkcijas
    Enable, Active Low
  • Pieteikumi
    ITE (Commercial)
SIP2801DY-T1-E3
SIP2801DY-T1-E3
Apraksts: IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8SOIC
Ražotāji: Electro-Films (EFI) / Vishay
Noliktavā
SIP302.0LT
SIP302.0LT
Apraksts: DC DC CONVERTER 2.1V 13W
Ražotāji: Bel
SIP21123DR-T1-E3
SIP21123DR-T1-E3
Apraksts: IC REG LINEAR SC70-5
SIP305
SIP305
Apraksts: DC DC CONVERTER 5V 20W
Ražotāji: Bel
SIP302.OLT
SIP302.OLT
Apraksts: DC DC CONVERTER 1.2V 7W
SIP301.8LTR
SIP301.8LTR
Apraksts: DC DC CONVERTER 1.8V 11W
Apraksts: DC DC CONVERTER 2.5V 15W
SIP32101EVB
SIP32101EVB
Apraksts: EVAL BOARD FOR SIP32101
SIP32101DB-T1-GE1
SIP32101DB-T1-GE1
Apraksts: IC BI-DIR BATT SWITCH WCSP12
Apraksts: IC REG CTRLR PWM CM 8SOIC
SIP2204EMP-T1-GE4
SIP2204EMP-T1-GE4
Apraksts: QUAD CHANNEL, HIGH FREQUENCY POW
Apraksts: DC DC CONVERTER 1.5V 9W
SIP21123DT-T1-E3
SIP21123DT-T1-E3
Apraksts: IC REG LINEAR TSOT23-5
SIP305R
SIP305R
SIP301.5LTR
SIP301.5LTR