Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SCRH74B-391
Pieprasīt citātu
Latviešu
5275329SCRH74B-391 attēlsBel
SCRH74B-391
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    SCRH74B-391
  • Apraksts
    FIXED IND 390UH 290MA 2.85 OHM
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
  • Sērija
    SCRH74B
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    1kHz
  • Induktivitāte
    390µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.177" (4.50mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    390µH Shielded Inductor 290mA 2.85 Ohm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    2.85 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    290mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
    290mA