Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SCRH74-120
Pieprasīt citātu
Latviešu
435904SCRH74-120 attēlsBel
SCRH74-120
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    SCRH74-120
  • Apraksts
    FIXED IND 12UH 1.71A 58 MOHM SMD
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
  • Sērija
    SCRH74
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    1kHz
  • Induktivitāte
    12µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.177" (4.50mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    12µH Shielded Inductor 1.71A 58 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    58 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    1.71A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    1.71A