Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SCRH73B-390
Pieprasīt citātu
Latviešu
7002220SCRH73B-390 attēlsBel
SCRH73B-390
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    SCRH73B-390
  • Apraksts
    FIXED IND 39UH 770MA 320 MOHM
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
  • Sērija
    SCRH73B
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    1kHz
  • Induktivitāte
    39µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.138" (3.50mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    39µH Shielded Inductor 770mA 320 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    320 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    770mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
    770mA