Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SCRH64B-391
Pieprasīt citātu
Latviešu
2993944SCRH64B-391 attēlsBel
SCRH64B-391
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    SCRH64B-391
  • Apraksts
    FIXED IND 390UH 220MA 2.94 OHM
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.256" L x 0.252" W (6.50mm x 6.40mm)
  • Sērija
    SCRH64B
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    1kHz
  • Induktivitāte
    390µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.205" (5.20mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    390µH Shielded Inductor 220mA 2.94 Ohm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    2.94 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    220mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
    220mA