Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SCRH127-221
Pieprasīt citātu
Latviešu
2534736SCRH127-221 attēlsBel
SCRH127-221
Noliktavā
500+
  • Daļas numurs
    SCRH127-221
  • Apraksts
    FIXED IND 220UH 1.44A 390 MOHM
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
  • Sērija
    SCRH127
    Nonstandard
  • Citi vārdi
    SCRH127-221M
    SCRH127221
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    1kHz
  • Induktivitāte
    220µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.315" (8.00mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    220µH Shielded Inductor 1.44A 390 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    390 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    1.44A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    1.16A