Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SCRH123-8R2
Pieprasīt citātu
Latviešu
2923393SCRH123-8R2 attēlsBel
SCRH123-8R2
Noliktavā
800+
  • Daļas numurs
    SCRH123-8R2
  • Apraksts
    FIXED IND 8.2UH 4.13A 56 MOHM
  • Tolerance
    ±30%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
  • Sērija
    SCRH123
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    8.2µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.150" (3.80mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    8.2µH Shielded Inductor 4.13A 56 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    56 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    4.13A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    5.8A