Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SCRH123-151
Pieprasīt citātu
Latviešu
4130264SCRH123-151 attēlsBel
SCRH123-151
Noliktavā
800+
  • Daļas numurs
    SCRH123-151
  • Apraksts
    FIXED IND 150UH 850MA 812 MOHM
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
  • Sērija
    SCRH123
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    150µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.150" (3.80mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    150µH Shielded Inductor 850mA 812 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    812 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    850mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
    1.3A