Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SCRH105R-101
Pieprasīt citātu
Latviešu
2272572SCRH105R-101 attēlsBel
SCRH105R-101
  • Daļas numurs
    SCRH105R-101
  • Apraksts
    FIXED IND 100UH 1.42A 253 MOHM
  • Tolerance
    ±30%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
  • Sērija
    SCRH105R
  • Iepakojums
    Original-Reel®
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    100µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.201" (5.10mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    100µH Shielded Inductor 1.42A 253 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    253 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    1.42A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    1.09A