Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SCRH105-680
Pieprasīt citātu
Latviešu
6992920SCRH105-680 attēlsBel
SCRH105-680
Noliktavā
500+
  • Daļas numurs
    SCRH105-680
  • Apraksts
    FIXED IND 68UH 1.16A 320 MOHM
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.398" L x 0.362" W (10.10mm x 9.20mm)
  • Sērija
    SCRH105
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    68µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.236" (6.00mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    68µH Shielded Inductor 1.16A 320 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    320 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    1.16A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    1.65A