Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SCR74B-220
Pieprasīt citātu
Latviešu
4260374SCR74B-220 attēlsBel
SCR74B-220
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SCR74B-220
  • Apraksts
    FIXED IND 22UH 2.18A 130 MOHM
  • ECAD modelis
  • Tips
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.327" L x 0.295" W (8.30mm x 7.50mm)
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Sērija
    SCR74B
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    2.52kHz
  • Induktivitāte
    22µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.197" (5.00mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    22µH Shielded Inductor 2.18A 130 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    130 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    2.18A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    1.12A