Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SCR63B-330
Pieprasīt citātu
Latviešu
1411802SCR63B-330 attēlsBel
SCR63B-330
Noliktavā
1500+
  • Daļas numurs
    SCR63B-330
  • Apraksts
    FIXED IND 33UH 890MA 410 MOHM
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.256" L x 0.232" W (6.50mm x 5.90mm)
  • Sērija
    SCR63B
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    2.52MHz
  • Induktivitāte
    33µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.138" (3.50mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    33µH Shielded Inductor 890mA 410 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    410 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    890mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
    610mA