Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SCR105B-271
Pieprasīt citātu
Latviešu
5291137SCR105B-271 attēlsBel
SCR105B-271
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SCR105B-271
  • Apraksts
    FIXED IND 270UH 860MA 870 MOHM
  • ECAD modelis
  • Tips
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.413" L x 0.374" W (10.50mm x 9.50mm)
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Sērija
    SCR105B
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    1kHz
  • Induktivitāte
    270µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.217" (5.50mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    270µH Shielded Inductor 860mA 870 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    870 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    860mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
    410mA