Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SCMS5D20-680
Pieprasīt citātu
Latviešu
SCMS5D20-680
  • Daļas numurs
    SCMS5D20-680
  • Apraksts
    FIXED IND 68UH 720MA 764 MOHM
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
  • Sērija
    SCMS5D20
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    68µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.083" (2.10mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    68µH Shielded Inductor 720mA 764 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    764 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    720mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
    337mA