Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SCMS5D18-4R7
Pieprasīt citātu
Latviešu
SCMS5D18-4R7
  • Daļas numurs
    SCMS5D18-4R7
  • Apraksts
    FIXED IND 4.7UH 1.8A 91 MOHM SMD
  • Tolerance
    ±30%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
  • Sērija
    SCMS5D18
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    4.7µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.075" (1.90mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    4.7µH Shielded Inductor 1.8A 91 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    91 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    1.8A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    1.54A