Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SCMS5D14-102
Pieprasīt citātu
Latviešu
SCMS5D14-102
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SCMS5D14-102
  • Apraksts
    FIXED IND 1MH 110MA 22.6 OHM SMD
  • ECAD modelis
  • Tips
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Sērija
    SCMS5D14
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    1mH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.059" (1.50mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    1mH Shielded Inductor 110mA 22.6 Ohm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    22.6 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    110mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
    114mA