Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SCH74-331
Pieprasīt citātu
Latviešu
6957195SCH74-331 attēlsBel
SCH74-331
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SCH74-331
  • Apraksts
    FIXED IND 330UH 470MA 1.55 OHM
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±10%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" L x 0.287" W (8.00mm x 7.30mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    SCH74
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    1kHz
  • Induktivitāte
    330µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.205" (5.20mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    330µH Unshielded Wirewound Inductor 470mA 1.55 Ohm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    1.55 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    470mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
    400mA