Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SCB75F-471
Pieprasīt citātu
Latviešu
2373090SCB75F-471 attēlsBel
SCB75F-471
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SCB75F-471
  • Apraksts
    FIXED IND 470UH 380MA 2.6 OHM
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±10%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.291" L x 0.291" W (7.40mm x 7.40mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    SCB75F
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    1kHz
  • Induktivitāte
    470µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.217" (5.50mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    470µH Unshielded Wirewound Inductor 380mA 2.6 Ohm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    2.6 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    380mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
    195mA