Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SC75B-471
Pieprasīt citātu
Latviešu
7004341SC75B-471 attēlsBel
SC75B-471
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SC75B-471
  • Apraksts
    FIXED IND 470UH 460MA 1.96 OHM
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.319" L x 0.287" W (8.10mm x 7.30mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    SC75B
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    1kHz
  • Induktivitāte
    470µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.217" (5.50mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    470µH Unshielded Wirewound Inductor 460mA 1.96 Ohm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    1.96 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    460mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
    340mA
SC75B-181
SC75B-181
Apraksts: FIXED IND 180UH 760MA 710 MOHM
Ražotāji: Bel
SC75B-271
SC75B-271
Apraksts: FIXED IND 270UH 600MA 1.11 OHM
Ražotāji: Bel
SC75B-560
SC75B-560
Apraksts: FIXED IND 56UH 1.3A 240 MOHM SMD
SC79L05ABDR2G
SC79L05ABDR2G
Apraksts: IC VOLTAGE REG 100MA 5V NEG
Ražotāji: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
SC75B-331
SC75B-331
Apraksts: FIXED IND 330UH 520MA 1.26 OHM
SC75B-390
SC75B-390
Apraksts: FIXED IND 39UH 1.55A 160 MOHM
SC75B-150
SC75B-150
Apraksts: FIXED IND 15UH 2.75A 90 MOHM SMD
SC75B-270
SC75B-270
Apraksts: FIXED IND 27UH 1.85A 120 MOHM
SC7812CTG
SC7812CTG
Apraksts: IC REG LINEAR 12V 1A TO220
SC75B-180
SC75B-180
Apraksts: FIXED IND 18UH 2.4A 100 MOHM SMD
SC75B-391
SC75B-391
Apraksts: FIXED IND 390UH 500MA 1.77 OHM
SC75B-470
SC75B-470
Apraksts: FIXED IND 47UH 1.47A 180 MOHM
Apraksts: IC REG LINEAR 5V 1A TO220FI
SC75B-330
SC75B-330
Apraksts: FIXED IND 33UH 1.7A 130 MOHM SMD
SC75B-680
SC75B-680
Apraksts: FIXED IND 68UH 1.12A 280 MOHM
SC75B-221
SC75B-221
Apraksts: FIXED IND 220UH 680MA 960 MOHM
SC75B-151
SC75B-151
Apraksts: FIXED IND 150UH 800MA 640 MOHM
SC75B-220
SC75B-220
Apraksts: FIXED IND 22UH 2.1A 110 MOHM SMD
SC7E
SC7E
Apraksts: CUTTER SHEAR SHEAR
Ražotāji: Swanstrom Tools
SC75B-820
SC75B-820
Apraksts: FIXED IND 82UH 1.03A 370 MOHM