Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SC73B-120
Pieprasīt citātu
Latviešu
2831947SC73B-120 attēlsBel
SC73B-120
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SC73B-120
  • Apraksts
    FIXED IND 12UH 2.2A 90 MOHM SMD
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.319" L x 0.287" W (8.10mm x 7.30mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    SC73B
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    2.52MHz
  • Induktivitāte
    12µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.177" (4.50mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    12µH Unshielded Wirewound Inductor 2.2A 90 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    90 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    2.2A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    1.39A
SC73B-151
SC73B-151
Apraksts: FIXED IND 150UH 720MA 750 MOHM
Ražotāji: Bel
SC73-390
SC73-390
Apraksts: FIXED IND 39UH 1.3A 220 MOHM SMD
Ražotāji: Bel
SC73B-220
SC73B-220
Apraksts: FIXED IND 22UH 1.65A 130 MOHM
SC73B-121
SC73B-121
Apraksts: FIXED IND 120UH 800MA 660 MOHM
SC73B-221
SC73B-221
Apraksts: FIXED IND 220UH 540MA 1.2 OHM
SC73B-150
SC73B-150
Apraksts: FIXED IND 15UH 2A 100 MOHM SMD
SC73B-181
SC73B-181
Apraksts: FIXED IND 180UH 620MA 1.02 OHM
Apraksts: FIXED IND 56UH 1.13A 280 MOHM
SC73B-270
SC73B-270
Apraksts: FIXED IND 27UH 1.5A 170 MOHM SMD
SC73B-101
SC73B-101
Apraksts: FIXED IND 100UH 880MA 500 MOHM
Apraksts: FIXED IND 270UH 480MA 1.31 OHM
Apraksts: FIXED IND 47UH 1.22A 250 MOHM
SC73B-271
SC73B-271
Apraksts: FIXED IND 68UH 1.05A 330 MOHM
Apraksts: FIXED IND 82UH 960MA 410 MOHM
Apraksts: FIXED IND 33UH 1.4A 170 MOHM SMD
SC73B-100
SC73B-100
Apraksts: FIXED IND 10UH 2.4A 80 MOHM SMD
Apraksts: FIXED IND 330UH 440MA 1.5 OHM
SC73B-330
SC73B-330
Apraksts: FIXED IND 33UH 1.4A 200 MOHM SMD
SC73B-180
SC73B-180
Apraksts: FIXED IND 18UH 1.8A 110 MOHM SMD