Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SC63LCB-1R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
3604370SC63LCB-1R0 attēlsBel
SC63LCB-1R0
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SC63LCB-1R0
  • Apraksts
    FIXED IND 1UH 4.8A 14 MOHM SMD
  • ECAD modelis
  • Tips
  • Tolerance
    ±30%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" L x 0.244" W (6.30mm x 6.20mm)
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Sērija
    SC63LCB
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    1µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.118" (3.00mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    1µH Shielded Inductor 4.8A 14 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    14 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    4.8A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    3.59A
SC63LCB-120
SC63LCB-120
Apraksts: FIXED IND 12UH 2.3A 66 MOHM SMD
Ražotāji: Bel
SC63CB-6R2
SC63CB-6R2
Apraksts: FIXED IND 6.2UH 2.85A 39 MOHM
Ražotāji: Bel
SC63CB-8R2
SC63CB-8R2
Apraksts: FIXED IND 8.2UH 2.7A 45 MOHM SMD
SC63LCB-101
SC63LCB-101
Apraksts: FIXED IND 100UH 800MA 519 MOHM
SC63LCB-560
SC63LCB-560
Apraksts: FIXED IND 56UH 1.02A 275 MOHM
SC63CB-680
SC63CB-680
Apraksts: FIXED IND 68UH 1.02A 333 MOHM
SC63LCB-390
SC63LCB-390
Apraksts: FIXED IND 39UH 1.21A 188 MOHM
SC63LCB-150
SC63LCB-150
Apraksts: FIXED IND 15UH 2.22A 79 MOHM SMD
SC63LCB-220
SC63LCB-220
Apraksts: FIXED IND 22UH 1.5A 119 MOHM SMD
SC63LCB-3R6
SC63LCB-3R6
Apraksts: FIXED IND 3.6UH 4.15A 27 MOHM
SC63LCB-2R2
SC63LCB-2R2
Apraksts: FIXED IND 2.2UH 4.37A 20 MOHM
SC63CB-820
SC63CB-820
Apraksts: FIXED IND 82UH 910MA 436 MOHM
SC63LCB-151
SC63LCB-151
Apraksts: FIXED IND 150UH 600MA 778 MOHM
SC63LCB-270
SC63LCB-270
Apraksts: FIXED IND 27UH 1.42A 150 MOHM
SC63LCB-1R5
SC63LCB-1R5
Apraksts: FIXED IND 1.5UH 4.6A 16 MOHM SMD
SC63LCB-4R7
SC63LCB-4R7
Apraksts: FIXED IND 4.7UH 3.8A 34 MOHM SMD
SC63LCB-100
SC63LCB-100
Apraksts: FIXED IND 10UH 2.91A 62 MOHM SMD
SC63LCB-330
SC63LCB-330
Apraksts: FIXED IND 33UH 1.35A 175 MOHM
SC63LCB-470
SC63LCB-470
Apraksts: FIXED IND 47UH 1.14A 235 MOHM
SC63LCB-180
SC63LCB-180
Apraksts: FIXED IND 18UH 1.99A 100 MOHM