Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SC62LCB-220
Pieprasīt citātu
Latviešu
1727987SC62LCB-220 attēlsBel
SC62LCB-220
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SC62LCB-220
  • Apraksts
    FIXED IND 22UH 990MA 264 MOHM
  • ECAD modelis
  • Tips
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" L x 0.244" W (6.30mm x 6.20mm)
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Sērija
    SC62LCB
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    22µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.079" (2.00mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    22µH Shielded Inductor 990mA 264 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    264 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    990mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
    800mA
SC62LCB-150
SC62LCB-150
Apraksts: FIXED IND 15UH 1.24A 195 MOHM
Ražotāji: Bel
SC62LCB-470
SC62LCB-470
Apraksts: FIXED IND 47UH 680MA 650 MOHM
Ražotāji: Bel
SC62CB-820
SC62CB-820
Apraksts: FIXED IND 82UH 610MA 670 MOHM
SC62CB-560
SC62CB-560
Apraksts: FIXED IND 56UH 680MA 432 MOHM
SC630AULTRT
SC630AULTRT
Apraksts: IC REG SWITCHD CAP 3.3V 8MLPD
Ražotāji: Semtech
SC62LCB-1R0
SC62LCB-1R0
Apraksts: FIXED IND 1UH 3.7A 20 MOHM SMD
SC62LCB-1R5
SC62LCB-1R5
Apraksts: FIXED IND 1.5UH 3.33A 24 MOHM
SC62LCB-4R7
SC62LCB-4R7
Apraksts: FIXED IND 4.7UH 2.2A 69 MOHM SMD
SC62CB-6R2
SC62CB-6R2
Apraksts: FIXED IND 6.2UH 2.38A 60 MOHM
SC62LCB-2R0
SC62LCB-2R0
Apraksts: FIXED IND 2UH 3.33A 30 MOHM SMD
SC62CB-680
SC62CB-680
Apraksts: FIXED IND 68UH 650MA 588 MOHM
SC62LCB-6R2
SC62LCB-6R2
Apraksts: FIXED IND 6.2UH 1.85A 85 MOHM
SC62LCB-180
SC62LCB-180
Apraksts: FIXED IND 18UH 1.11A 230 MOHM
SC62LCB-330
SC62LCB-330
Apraksts: FIXED IND 33UH 800MA 460 MOHM
SC62LCB-390
SC62LCB-390
Apraksts: FIXED IND 39UH 720MA 585 MOHM
SC62LCB-3R3
SC62LCB-3R3
Apraksts: FIXED IND 3.3UH 2.84A 49 MOHM
SC62LCB-270
SC62LCB-270
Apraksts: FIXED IND 27UH 890MA 344 MOHM
SC62LCB-8R2
SC62LCB-8R2
Apraksts: FIXED IND 8.2UH 1.57A 106 MOHM
SC62LCB-100
SC62LCB-100
Apraksts: FIXED IND 10UH 1.41A 134 MOHM
SC62LCB-120
SC62LCB-120
Apraksts: FIXED IND 12UH 1.33A 160 MOHM