Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SC54B-180
Pieprasīt citātu
Latviešu
1453390SC54B-180 attēlsBel
SC54B-180
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    SC54B-180
  • Apraksts
    FIXED IND 18UH 1.7A 150 MOHM SMD
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.240" L x 0.220" W (6.10mm x 5.60mm)
  • Sērija
    SC54B
    Nonstandard
  • Citi vārdi
    SC54B-180M
    SC54B180
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    2.52MHz
  • Induktivitāte
    18µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.191" (4.85mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    18µH Unshielded Wirewound Inductor 1.7A 150 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    150 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    1.7A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    1.23A
SC54B-390
SC54B-390
Apraksts: FIXED IND 39UH 1.2A 320 MOHM SMD
Ražotāji: Bel
SC54B-330
SC54B-330
Apraksts: FIXED IND 33UH 1.4A 230 MOHM SMD
Ražotāji: Bel
SC54B-181
SC54B-181
Apraksts: FIXED IND 180UH 540MA 1.38 OHM
SC54B-150
SC54B-150
Apraksts: FIXED IND 15UH 1.8A 140 MOHM SMD
SC54B-470
SC54B-470
Apraksts: FIXED IND 47UH 1A 370 MOHM SMD
SC54B-121
SC54B-121
Apraksts: FIXED IND 120UH 640MA 930 MOHM
SC54B-820
SC54B-820
Apraksts: FIXED IND 82UH 700MA 600 MOHM
SC54B-680
SC54B-680
Apraksts: FIXED IND 68UH 780MA 460 MOHM
SC54B-221
SC54B-221
Apraksts: FIXED IND 220UH 490MA 1.57 OHM
SC54B-220
SC54B-220
Apraksts: FIXED IND 22UH 1.6A 180 MOHM SMD
SC54B-151
SC54B-151
Apraksts: FIXED IND 150UH 600MA 1.1 OHM
SC54B-270
SC54B-270
Apraksts: FIXED IND 27UH 1.53A 200 MOHM
SC54-680
SC54-680
SC54B-101
SC54B-101
Apraksts: FIXED IND 100UH 650MA 700 MOHM
SC54B-120
SC54B-120
Apraksts: FIXED IND 12UH 1.9A 120 MOHM SMD
Apraksts: FIXED IND 56UH 860MA 420 MOHM
SC54B-100
SC54B-100
Apraksts: FIXED IND 10UH 2A 100 MOHM SMD
SC54B-560
SC54B-560
Apraksts: FIXED IND 56UH 820MA 420 MOHM