Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SC53LC-6R8
Pieprasīt citātu
Latviešu
5749764SC53LC-6R8 attēlsBel
SC53LC-6R8
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SC53LC-6R8
  • Apraksts
    FIXED IND 6.8UH 2.27A 76 MOHM
  • ECAD modelis
  • Tips
  • Tolerance
    ±30%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Sērija
    SC53LC
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Citi vārdi
    SC53LC-6R8N
    SC53LC6R8
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    6.8µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.118" (3.00mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    6.8µH Shielded Inductor 2.27A 76 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    76 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    2.27A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    1.51A
SC54-120
SC54-120
Apraksts: FIXED IND 12UH 1.98A 120 MOHM
Ražotāji: Bel
SC53LC-4R7
SC53LC-4R7
Apraksts: FIXED IND 4.7UH 2.8A 60 MOHM SMD
Ražotāji: Bel
Apraksts: FIXED IND 10UH 2.2A 100 MOHM SMD
Apraksts: FIXED IND 15UH 1.76A 140 MOHM
Apraksts: FIXED IND 18UH 1.65A 150 MOHM
Apraksts: FIXED IND 220UH 480MA 1.57 OHM
Apraksts: FIXED IND 180UH 520MA 1.38 OHM
SC53LC-221
SC53LC-221
Apraksts: FIXED IND 220UH 390MA 2.04 OHM
Apraksts: FIXED IND 150UH 540MA 1.1 OHM
SC53LC-3R3
SC53LC-3R3
Apraksts: FIXED IND 3.3UH 3.42A 51 MOHM
SC53LC-330
SC53LC-330
Apraksts: FIXED IND 33UH 1.09A 288 MOHM
SC53LC-2R0
SC53LC-2R0
Apraksts: FIXED IND 2UH 3.6A 38 MOHM SMD
SC53LC-151
SC53LC-151
Apraksts: FIXED IND 150UH 460MA 1.24 OHM
SC53LC-220
SC53LC-220
Apraksts: FIXED IND 22UH 1.28A 190 MOHM
SC53LC-150
SC53LC-150
Apraksts: FIXED IND 15UH 1.6A 126 MOHM SMD
SC53LC-680
SC53LC-680
Apraksts: FIXED IND 68UH 730MA 545 MOHM
Apraksts: FIXED IND 22UH 1.45A 180 MOHM
SC53LC-470
SC53LC-470
Apraksts: FIXED IND 47UH 870MA 415 MOHM
Apraksts: FIXED IND 120UH 580MA 930 MOHM
Apraksts: FIXED IND 100UH 640MA 700 MOHM