Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SC53FU-470
Pieprasīt citātu
Latviešu
1319847SC53FU-470 attēlsBel
SC53FU-470
  • Daļas numurs
    SC53FU-470
  • Apraksts
    FIXED IND 47UH 660MA 610 MOHM
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    47µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.126" (3.20mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    47µH Unshielded Wirewound Inductor 660mA 610 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    610 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    660mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
    650mA
SC53FU-270
SC53FU-270
Apraksts: FIXED IND 27UH 880MA 350 MOHM
Ražotāji: Bel
SC53FU-561
SC53FU-561
Apraksts: FIXED IND 560UH 180MA 7.5 OHM
Ražotāji: Bel
SC53FU-390
SC53FU-390
Apraksts: FIXED IND 39UH 740MA 500 MOHM
SC53FU-6R8
SC53FU-6R8
Apraksts: FIXED IND 6.8UH 1.6A 104 MOHM
SC53FU-331
SC53FU-331
Apraksts: FIXED IND 330UH 250MA 4.3 OHM
SC53FU-2R2
SC53FU-2R2
Apraksts: FIXED IND 2.2UH 3.5A 51 MOHM SMD
SC53FU-821
SC53FU-821
Apraksts: FIXED IND 820UH 150MA 10.4 OHM
SC53FU-680
SC53FU-680
Apraksts: FIXED IND 68UH 540MA 850 MOHM
SC53FU-471
SC53FU-471
Apraksts: FIXED IND 470UH 200MA 6.9 OHM
SC53FU-271
SC53FU-271
Apraksts: FIXED IND 270UH 280MA 3.3 OHM
SC53FU-681
SC53FU-681
Apraksts: FIXED IND 680UH 170MA 9.2 OHM
SC53FU-820
SC53FU-820
Apraksts: FIXED IND 82UH 500MA 1 OHM SMD
SC53FU-4R7
SC53FU-4R7
Apraksts: FIXED IND 4.7UH 2A 89 MOHM SMD
SC53FU-330
SC53FU-330
Apraksts: FIXED IND 33UH 800MA 430 MOHM
SC53FU-560
SC53FU-560
Apraksts: FIXED IND 56UH 600MA 690 MOHM
SC53FU-2R7
SC53FU-2R7
Apraksts: FIXED IND 2.7UH 3A 57 MOHM SMD
SC53FU-3R3
SC53FU-3R3
Apraksts: FIXED IND 3.3UH 2.5A 70 MOHM SMD
SC53FU-391
SC53FU-391
Apraksts: FIXED IND 390UH 230MA 4.8 OHM
SC53FU-5R6
SC53FU-5R6
Apraksts: FIXED IND 5.6UH 1.86A 91 MOHM
SC53FU-221
SC53FU-221
Apraksts: FIXED IND 220UH 310MA 2.78 OHM