Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SC53FU-180
Pieprasīt citātu
Latviešu
2154396SC53FU-180 attēlsBel
SC53FU-180
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SC53FU-180
  • Apraksts
    FIXED IND 18UH 1.2A 234 MOHM SMD
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    SC53FU
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    18µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.126" (3.20mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    18µH Unshielded Wirewound Inductor 1.2A 234 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    234 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    1.2A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    1A
SC53FU-271
SC53FU-271
Apraksts: FIXED IND 270UH 280MA 3.3 OHM
Ražotāji: Bel
SC53FU-221
SC53FU-221
Apraksts: FIXED IND 220UH 310MA 2.78 OHM
Ražotāji: Bel
SC53FU-2R7
SC53FU-2R7
Apraksts: FIXED IND 2.7UH 3A 57 MOHM SMD
SC53FU-150
SC53FU-150
Apraksts: FIXED IND 15UH 1.3A 193 MOHM SMD
SC53FU-121
SC53FU-121
Apraksts: FIXED IND 120UH 410MA 1.45 OHM
SC53FU-120
SC53FU-120
Apraksts: FIXED IND 12UH 1.36A 169 MOHM
SC53-821
SC53-821
Apraksts: FIXED IND 820UH 180MA 7.8 OHM
SC53FU-2R2
SC53FU-2R2
Apraksts: FIXED IND 2.2UH 3.5A 51 MOHM SMD
SC53FU-100
SC53FU-100
Apraksts: FIXED IND 10UH 1.42A 140 MOHM
SC53FU-181
SC53FU-181
Apraksts: FIXED IND 180UH 350MA 2.3 OHM
Apraksts: FIXED IND 82UH 620MA 720 MOHM
SC53FU-331
SC53FU-331
Apraksts: FIXED IND 330UH 250MA 4.3 OHM
SC53FU-101
SC53FU-101
Apraksts: FIXED IND 100UH 450MA 1.3 OHM
SC53FU-1R0
SC53FU-1R0
Apraksts: FIXED IND 1UH 4.3A 37 MOHM SMD
SC53FU-151
SC53FU-151
Apraksts: FIXED IND 150UH 380MA 2.04 OHM
SC53FU-270
SC53FU-270
Apraksts: FIXED IND 27UH 880MA 350 MOHM
SC530AULTRT
SC530AULTRT
Apraksts: IC FET DRIVER 28PIN
Ražotāji: Semtech
SC530ATETRT
SC530ATETRT
Apraksts: IC FET DRIVER 28PIN
Ražotāji: Semtech
SC53FU-330
SC53FU-330
Apraksts: FIXED IND 33UH 800MA 430 MOHM
SC53FU-220
SC53FU-220
Apraksts: FIXED IND 22UH 1.08A 267 MOHM