Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SC5022F-330
Pieprasīt citātu
Latviešu
2609234SC5022F-330 attēlsBel
SC5022F-330
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
250+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SC5022F-330
  • Apraksts
    FIXED IND 33UH 3.3A 66 MOHM SMD
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.750" L x 0.620" W (19.04mm x 15.74mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    SC5022F
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    33µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.280" (7.11mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    33µH Unshielded Wirewound Inductor 3.3A 66 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    66 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    3.3A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    5.5A
SC5022F-680
SC5022F-680
Apraksts: FIXED IND 68UH 2.36A 130 MOHM
Ražotāji: Bel
SC5022F-4R7
SC5022F-4R7
Apraksts: FIXED IND 4.7UH 7.1A 19 MOHM SMD
Ražotāji: Bel
SC5022F-102
SC5022F-102
Apraksts: FIXED IND 1MH 580MA 1.8 OHM SMD
SC5022F-471
SC5022F-471
Apraksts: FIXED IND 470UH 800MA 850 MOHM
SC5022F-3R3
SC5022F-3R3
Apraksts: FIXED IND 3.3UH 8A 15 MOHM SMD
SC5022F-151
SC5022F-151
Apraksts: FIXED IND 150UH 1.6A 250 MOHM
SC5022F-220
SC5022F-220
Apraksts: FIXED IND 22UH 3.9A 47 MOHM SMD
SC5022F-2R2
SC5022F-2R2
Apraksts: FIXED IND 2.2UH 9A 14 MOHM SMD
SC5022C-681
SC5022C-681
Apraksts: FIXED IND 680UH 650MA 1.4 OHM
SC5022FH-100
SC5022FH-100
Apraksts: FIXED IND 10UH 6A 26 MOHM SMD
SC5022F-470
SC5022F-470
Apraksts: FIXED IND 47UH 2.8A 86 MOHM SMD
SC5022F-150
SC5022F-150
Apraksts: FIXED IND 15UH 4.5A 36 MOHM SMD
SC5022F-101
SC5022F-101
Apraksts: FIXED IND 100UH 1.95A 190 MOHM
SC5022F-6R8
SC5022F-6R8
Apraksts: FIXED IND 6.8UH 5.6A 25 MOHM SMD
SC5022F-681
SC5022F-681
Apraksts: FIXED IND 680UH 680MA 1.24 OHM
SC5022F-221
SC5022F-221
Apraksts: FIXED IND 220UH 1.2A 380 MOHM
SC5022F-100
SC5022F-100
Apraksts: FIXED IND 10UH 5.2A 31 MOHM SMD
SC5022F-331
SC5022F-331
Apraksts: FIXED IND 330UH 1A 560 MOHM SMD
SC5022F-5R6
SC5022F-5R6
Apraksts: FIXED IND 5.6UH 6.3A 20 MOHM SMD
SC5022F-1R0
SC5022F-1R0
Apraksts: FIXED IND 1UH 10.5A 9 MOHM SMD