Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SC3340F-471
Pieprasīt citātu
Latviešu
4380065SC3340F-471 attēlsBel
SC3340F-471
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
200+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SC3340F-471
  • Apraksts
    FIXED IND 470UH 710MA 1.1 OHM
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.530" L x 0.390" W (13.45mm x 9.90mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    SC3340F
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    470µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.450" (11.43mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    470µH Unshielded Wirewound Inductor 710mA 1.1 Ohm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    1.1 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    710mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
    1A
SC3340F-151
SC3340F-151
Apraksts: FIXED IND 150UH 1.5A 340 MOHM
Ražotāji: Bel
SC3340F-221
SC3340F-221
Apraksts: FIXED IND 220UH 1.2A 440 MOHM
Ražotāji: Bel
SC3340F-3R3
SC3340F-3R3
Apraksts: FIXED IND 3.3UH 10.5A 12 MOHM
SC3340F-8R0
SC3340F-8R0
Apraksts: FIXED IND 8UH 5.6A 35 MOHM SMD
SC338AIMSTRT
SC338AIMSTRT
Apraksts: IC LNR REG CTRLR 2OUT 10MSOP
Ražotāji: Semtech
SC338IMSTRT
SC338IMSTRT
Ražotāji: Semtech
SC3340F-220
SC3340F-220
Apraksts: FIXED IND 22UH 3.8A 66 MOHM SMD
SC3340F-1R5
SC3340F-1R5
Apraksts: FIXED IND 1.5UH 13.5A 11 MOHM
SC3340F-331
SC3340F-331
Apraksts: FIXED IND 330UH 1A 700 MOHM SMD
SC3340F-470
SC3340F-470
Apraksts: FIXED IND 47UH 2.8A 110 MOHM SMD
SC3340F-680
SC3340F-680
Apraksts: FIXED IND 68UH 2.1A 170 MOHM SMD
SC3340F-330
SC3340F-330
Apraksts: FIXED IND 33UH 3.3A 80 MOHM SMD
SC3340F-2R2
SC3340F-2R2
Apraksts: FIXED IND 2.2UH 11.5A 15 MOHM
SC3340F-150
SC3340F-150
Apraksts: FIXED IND 15UH 4.5A 50 MOHM SMD
SC3340F-6R8
SC3340F-6R8
Apraksts: FIXED IND 6.8UH 6.1A 30 MOHM SMD
SC3340F-681
SC3340F-681
Apraksts: FIXED IND 680UH 640MA 1.2 OHM
SC339SKTRT
SC339SKTRT
Apraksts: IC LNR REG CTRLR 1OUT SOT23-6
SC3340F-4R7
SC3340F-4R7
Apraksts: FIXED IND 4.7UH 8.5A 25 MOHM SMD