Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SC3316F-221
Pieprasīt citātu
Latviešu
4213243SC3316F-221 attēlsBel
SC3316F-221
Noliktavā
800+
  • Daļas numurs
    SC3316F-221
  • Apraksts
    FIXED IND 220UH 800MA 610 MOHM
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.530" L x 0.390" W (13.45mm x 9.90mm)
  • Sērija
    SC3316F
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    220µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.205" (5.21mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    220µH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 610 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    610 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    800mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
    800mA
SC3316F-3R3
SC3316F-3R3
Apraksts: FIXED IND 3.3UH 6.5A 15 MOHM SMD
Ražotāji: Bel
SC3316F-2R2
SC3316F-2R2
Apraksts: FIXED IND 2.2UH 7A 13 MOHM SMD
Ražotāji: Bel
SC3316F-4R7
SC3316F-4R7
Apraksts: FIXED IND 4.7UH 5.6A 18 MOHM SMD
SC3316C-6R8
SC3316C-6R8
Apraksts: FIXED IND 6.8UH 2.61A 75 MOHM
SC3316F-220
SC3316F-220
Apraksts: FIXED IND 22UH 2.7A 85 MOHM SMD
SC3316F-331
SC3316F-331
Apraksts: FIXED IND 330UH 680MA 1.02 OHM
SC3316C-681
SC3316C-681
Apraksts: FIXED IND 680UH 225MA 6.4 OHM
SC3316F-1R0
SC3316F-1R0
Apraksts: FIXED IND 1UH 9.8A 9 MOHM SMD
SC3316F-680
SC3316F-680
Apraksts: FIXED IND 68UH 1.5A 220 MOHM SMD
SC3316F-6R8
SC3316F-6R8
Apraksts: FIXED IND 6.8UH 4.5A 27 MOHM SMD
SC3316F-330
SC3316F-330
Apraksts: FIXED IND 33UH 2.1A 100 MOHM SMD
SC3316F-102
SC3316F-102
Apraksts: FIXED IND 1MH 340MA 3 OHM SMD
SC3316F-151
SC3316F-151
Apraksts: FIXED IND 150UH 1A 400 MOHM SMD
SC3316F-100
SC3316F-100
Apraksts: FIXED IND 10UH 3.9A 38 MOHM SMD
SC3316F-150
SC3316F-150
Apraksts: FIXED IND 15UH 3.1A 56 MOHM SMD
SC3316F-471
SC3316F-471
Apraksts: FIXED IND 470UH 600MA 1.27 OHM
SC3316F-681
SC3316F-681
Apraksts: FIXED IND 680UH 420MA 2.2 OHM
SC3316F-1R5
SC3316F-1R5
Apraksts: FIXED IND 1.5UH 9.2A 10 MOHM SMD
SC3316F-101
SC3316F-101
Apraksts: FIXED IND 100UH 1.3A 280 MOHM
SC3316F-470
SC3316F-470
Apraksts: FIXED IND 47UH 1.8A 160 MOHM SMD