Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SC3308F-330
Pieprasīt citātu
Latviešu
4796201SC3308F-330 attēlsBel
SC3308F-330
Noliktavā
1200+
  • Daļas numurs
    SC3308F-330
  • Apraksts
    FIXED IND 33UH 1.3A 300 MOHM SMD
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.530" L x 0.390" W (13.45mm x 9.90mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    SC3308F
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    33µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.118" (3.00mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    33µH Unshielded Wirewound Inductor 1.3A 300 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    300 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    1.3A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    1.4A
SC3308F-220
SC3308F-220
Apraksts: FIXED IND 22UH 1.64A 230 MOHM
Ražotāji: Bel
SC3308F-151
SC3308F-151
Apraksts: FIXED IND 150UH 620MA 1.2 OHM
Ražotāji: Bel
SC3308F-150
SC3308F-150
Apraksts: FIXED IND 15UH 2.1A 150 MOHM SMD
SC3316C-151
SC3316C-151
Apraksts: FIXED IND 150UH 490MA 1.29 OHM
SC3308F-331
SC3308F-331
Apraksts: FIXED IND 330UH 380MA 2.7 OHM
SC33063ADR2G
SC33063ADR2G
Apraksts: IC REG BUCK BOOST INV ADJ 8SOIC
Ražotāji: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
SC3303MLTRT
SC3303MLTRT
Apraksts: IC REG DL BUCK/LINEAR 10MLPD
Ražotāji: Semtech
SC3316C-101
SC3316C-101
Apraksts: FIXED IND 100UH 610MA 924 MOHM
SC3308F-681
SC3308F-681
Apraksts: FIXED IND 680UH 240MA 5.3 OHM
SC3308F-102
SC3308F-102
Apraksts: FIXED IND 1MH 180MA 8.4 OHM SMD
SC3302DR2G
SC3302DR2G
Apraksts: IC COMPARATOR QUAD DIFF 14-SOIC
SC3308F-680
SC3308F-680
Apraksts: FIXED IND 68UH 820MA 660 MOHM
SC3316C-100
SC3316C-100
Apraksts: FIXED IND 10UH 2.34A 101 MOHM
SC3316C-150
SC3316C-150
Apraksts: FIXED IND 15UH 1.87A 150 MOHM
SC3316C-102
SC3316C-102
Apraksts: FIXED IND 1MH 200MA 9.6 OHM SMD
SC3308F-101
SC3308F-101
Apraksts: FIXED IND 100UH 700MA 840 MOHM
SC3308F-470
SC3308F-470
Apraksts: FIXED IND 47UH 1A 390 MOHM SMD
SC3308F-100
SC3308F-100
Apraksts: FIXED IND 10UH 2.48A 110 MOHM
SC3308F-471
SC3308F-471
Apraksts: FIXED IND 470UH 280MA 4 OHM SMD
SC3308F-221
SC3308F-221
Apraksts: FIXED IND 220UH 480MA 1.9 OHM