Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SC312MF-560
Pieprasīt citātu
Latviešu
6894324SC312MF-560 attēlsBel
SC312MF-560
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
3000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SC312MF-560
  • Apraksts
    FIXED IND 56UH 230MA 3.6 OHM SMD
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Sērija
    SC312MF
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    56µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.053" (1.35mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    56µH Shielded Wirewound Inductor 230mA 3.6 Ohm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    3.6 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    230mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
    420mA
SC312MF-470
SC312MF-470
Apraksts: FIXED IND 47UH 250MA 3 OHM SMD
Ražotāji: Bel
SC312MF-390
SC312MF-390
Apraksts: FIXED IND 39UH 270MA 2.85 OHM
Ražotāji: Bel
SC32-100
SC32-100
Apraksts: FIXED IND 10UH 800MA 373 MOHM
SC312MF-220
SC312MF-220
Apraksts: FIXED IND 22UH 400MA 1.4 OHM SMD
Apraksts: FIXED IND 150UH 230MA 4.78 OHM
SC312MF-6R8
SC312MF-6R8
Apraksts: FIXED IND 6.8UH 700MA 430 MOHM
SC312MF-270
SC312MF-270
Apraksts: FIXED IND 27UH 380MA 1.65 OHM
SC312MF-330
SC312MF-330
Apraksts: FIXED IND 33UH 330MA 2.4 OHM SMD
Apraksts: FIXED IND 100UH 290MA 3.2 OHM
Apraksts: FIXED IND 18UH 640MA 592 MOHM
SC312MF-1R5
SC312MF-1R5
Apraksts: FIXED IND 1.5UH 1.5A 104 MOHM
Apraksts: FIXED IND 120UH 250MA 4.1 OHM
SC312MF-4R7
SC312MF-4R7
Apraksts: FIXED IND 4.7UH 840MA 318 MOHM
SC312MF-2R2
SC312MF-2R2
Apraksts: FIXED IND 2.2UH 1.2A 157 MOHM
SC312MF-1R0
SC312MF-1R0
Apraksts: FIXED IND 1UH 1.6A 87 MOHM SMD
SC312MF-680
SC312MF-680
Apraksts: FIXED IND 68UH 210MA 4.1 OHM SMD
SC312MF-3R3
SC312MF-3R3
Apraksts: FIXED IND 3.3UH 980MA 210 MOHM
Apraksts: FIXED IND 15UH 660MA 547 MOHM
SC312MF-5R6
SC312MF-5R6
Apraksts: FIXED IND 5.6UH 780MA 388 MOHM
Apraksts: FIXED IND 12UH 720MA 397 MOHM